fotografas:     Egidijus Galubauskas
Tel:                 +37067450060
El.paštas:       Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
Vieta:             Dirbu visoje Lietuvoje (Kaunas, Vilnius, Klaipėda ir kiti)

 

 

Kai meilės molekulės skraido aplinkui ir emocijos kunkuliuoja tarsi lava ugnikalnyje, mes neužduodame sau papildomų klausimų – tiesiog džiaugiamės akimirkomis čia ir dabar. Atrodo, laimingesni niekada nebuvome ir nebūsime. Norisi, kad „kažkas nematomas“, fotografas, viską stebėtų, fiksuotų, „rašytų“ šią istoriją. Tas „nematomas kažkas“ yra vestuvių fotografas. Būtent jis, dalyvaudamas Jūsų šventėse, vestuvių fotosesijose, ar kasdieniuose išgyvenimuose, subtiliai perteikia visas emocijas, šypsenas, jaudulį ir įvykio ypatingumą. Užfiksuoja viską meninėse nuotraukose.

 Fotografija man tarsi neatsiejama būties dalis. Džiaugiuosi kiekvienu fotoaparato mygtuko paspaudimu, stebiu menkiausią judesį, kad užfiksuočiau tai nuotraukose, kas beveik nematoma kitiems, tačiau suprantama ir išgyvenama, ieškau tinkamiausių Jūsų vestuvių šventės nepakartojamų akimirkų.

 Malonu matyti laimingus žmones. Dėkoju už tai, kad esate, kad pasitikite, kad padedate tobulėti. Jūsų lūkesčiai, įvertinimai ir pripažinimas - man svarbiausi! Linkiu gražių švenčių, tyrų jausmų ir malonių akimirkų, juk gyvename tik tuomet kai mylime.

  facebook   googleplus   Instagram   twitter   Vimeo   VK   Youtube   pinterest